My Favorite Movies
| scoobydoo2528's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 7 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 9 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 12 |
Hannibal 2001, R) |
|
| 13 |
Hannibal Rising 2007, R) |
|
| 14 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 15 |
The Piano 1993, R) |















