My Favorite Movies
| schevonna's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Five Heartbeats 1991, R) |
|
| 2 |
How Stella Got Her Groove Back 1998, R) |
|
| 3 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 4 |
John Q 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 6 |
Glory 1989, R) |
|
| 7 |
Set It Off 1996, R) |
|
| 8 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Hotel Rwanda 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Million Dollar Baby 2004, PG-13) |











