Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  schattie2003's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
I loved it
2
Last of the Dogmen 1995,  PG)
3
Sleeping Beauty 1959,  G)
4
Excalibur 1981,  R)
5
The Crow: City of Angels 1996,  R)
6
Cocktail 1988,  R)
7
Hocus Pocus 1993,  PG)
8
The Man in the Iron Mask 1998,  PG-13)
9
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
10
The Adventures of Robin Hood 1938,  PG)
11
Highlander 1986,  R)
12
Practical Magic 1998,  PG-13)
13
Medicine Man 1992,  PG-13)
14
Windtalkers 2002,  R)
15
The Mummy 1999,  PG-13)
16
The Musketeer 2001,  PG-13)
17
The Dark Crystal 1982,  PG)
18
Dangerous Minds 1995,  R)
19
FernGully - The Last Rainforest 1992,  G)
20
The Witches of Eastwick 1987,  R)
21
Beauty and the Beast 1991,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments