My Favorite Movies
| scattysam's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Saw III 2006, R) |
|
| 3 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 4 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 5 |
Shrek 4-D (Shrek 3-D) 2003, Unrated) |
|
| 6 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 7 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 10 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 11 |
Hairspray 2007, PG) |











