My Favorite Movies
Give list a short description
| scarr66's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Dukes of Hazzard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 3 |
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 1981, PG) |
|
| 5 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 6 |
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984, PG) |
|
| 7 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 8 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 9 |
The Mist 2007, R) |
|
| 10 |
Jumper 2008, PG-13) |
|
| 11 |
10,000 B.C. 2008, PG-13) |
|
| 12 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 13 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 14 |
Death Race 2008, R) |














