My Favorite Movies


  scarlet088's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
2
Freaky Friday 2003,  PG)
3
The Parent Trap 1998,  PG)
4
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
5
Just My Luck 2006,  PG-13)
6
Georgia Rule 2007,  R)
7
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
8
I Know Who Killed Me 2007,  R)
9
Life-Size 2000,  G)
10
Get A Clue 2002,  G)
11
Labor Pains 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments