My Favorite Movies
| scapegurl09's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jarhead 2005, R) |
|
| 2 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Making of a Marine 2000, Unrated) |
|
| 4 |
U.S. Marine Corps 2005, Unrated) |
|
| 5 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 6 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 7 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 8 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 9 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 10 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 11 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 14 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 15 |
Mean Girls 2004, PG-13) |















