My Favorite Movies


  scanlan80's Rating My Rating
1
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
2
Runaway Bride 1999,  PG)
3
Stepmom 1998,  PG-13)
4
America's Sweethearts 2001,  PG-13)
5
Valentine's Day 2010,  PG-13)
6
Steel Magnolias 1989,  PG)
7
Something to Talk About 1995,  R)
8
Dying Young 1991,  R)
9
Satisfaction 1988,  PG-13)
10
50,000,000 Joe Franklin Fans Can't Be Wrong 1997,  Unrated)
11
Before Your Eyes: Angelie's Secret 1995,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments