My Favorite Movies
| sbravo85's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 2 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 3 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 4 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 5 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Saw 2004, R) |
|
| 8 |
Saw II 2005, R) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 13 |
The Matrix 1999, R) |













