My Favorite Movies


  sblue18's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
lov it
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
3
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
4
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
funny
5
Grease 1978,  PG)
Grease
i ll die 4 see it again
6
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
hot
7
A Cinderella Story 2004,  PG)
8
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
yaaaaaaaa
9
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
cool

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments