My Favorite Movies


  savvyvirgo1's Rating My Rating
1
Basic Instinct 2 2006,  R)
Basic Instinct 2
not bad movie to much the same as first
2
Night at the Museum 2006,  PG)
Night at the Museum
realy funny loved it
3
300 2007,  R)
4
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
5
The Amityville Horror 1979,  R)
6
Casino Royale 2006,  PG-13)
7
Blood Diamond 2006,  R)
Blood Diamond
good movie i injoyed it
8
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
9
Happy Feet 2006,  PG)
10
Zoom 2006,  PG)
11
Silver Bullet 1985,  R)
Silver Bullet
Just Lve Stephen King's movies have all of them
12
Vacancy 2007,  R)
Vacancy
i kinda injoyed it realy
13
Urban Legends: Bloody Mary 2005,  R)
14
Children of the Corn 3 - Urban Harvest 1994,  R)
15
Ghost Ship 2002,  R)
16
Happy Birthday to Me 1980,  R)
17
Meatballs 4 (Happy Campers) (Summer Vacation) 1992,  R)
18
The Amityville Horror 2005,  R)
19
Funny Bones 1995,  R)
20
The Apple Dumpling Gang 1975,  G)
21
Accepted 2006,  PG-13)
22
Bee Movie 2007,  PG)
Bee Movie
its a great kids movie
23
Evening 2007,  R)
24
Return to House on Haunted Hill 2007,  R)
25
House of 9 2005,  R)
26
A Doll's House 1992,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments