My Favorite Movies


  savedbyhim04's Rating My Rating
1
Armageddon 1998,  PG-13)
2
Hysteria - The Def Leppard Story 2005,  R)
3
Facing the Giants 2006,  PG)
4
Pretty Woman 1990,  R)
5
The Lake House 2006,  PG)
6
Forrest Gump 1994,  PG-13)
7
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
8
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
12
Remember the Titans 2000,  PG)
13
Grease 1978,  PG)
14
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
15
She's the Man 2006,  PG-13)
16
A Letter from Death Row 1998,  R)
17
Purple Rain 1984,  R)
18
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
19
Poltergeist 1982,  PG)
20
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
21
Pamela Anderson Lee 1999,  Unrated)
22
Sleeping with the Enemy 1991,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments