My Favorite Movies
| saulminator's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
300 2007, R) |
|
| 4 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 5 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Departed 2006, R) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |
|
| 11 |
Old School 2003, R) |
|
| 12 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 13 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |













