Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sassyquelly's Rating My Rating
1
Evan Almighty 2007,  PG)
2
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
awesomely good
3
The Swan Princess II: Escape from Castle Mountain 1997,  G)
4
Glory Road 2006,  PG)
5
ATL 2006,  PG-13)
ATL
awesome
6
Ice Princess 2005,  G)
7
The Princess Diaries 2001,  G)
8
Happy Feet 2006,  PG)
9
The Little Mermaid 1989,  G)
10
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000,  G)
11
Step Up 2006,  PG-13)
12
Curious George 2006,  G)
13
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
awesome!!!
14
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
E.T. The Extra-Terrestrial
extraudinary
15
The Mask 1994,  PG-13)
16
Cinderella III: A Twist in Time 2007,  G)
17
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
18
Bring It On 2000,  PG-13)
19
Bring It On Again 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments