My Favorite Movies
| sassyboo275's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Diary of a Lost Girl 1981, Unrated) |
|
| 3 |
Dr. Dolittle 3 2006, PG) |
|
| 4 |
Notebook 2006, Unrated) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Game Plan 2007, PG) |
|
| 7 |
Sunday, Bloody Sunday 1971, R) |
|
| 8 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 9 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Drumline 2002, PG-13) |









