My Favorite Movies
| sassy14525's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 2 |
The Crow 1994, R) |
|
| 3 |
Underworld 2003, R) |
|
| 4 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 5 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 6 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Crow: City of Angels 1996, R) |
|
| 8 |
The Crow: Stairway to Heaven , G) |
|
| 9 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 10 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 11 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 12 |
Twilight 2008, PG-13) |










