My Favorite Movies


  sassniper's Rating My Rating
1
Jarhead 2005,  R)
2
Starship Troopers 1997,  R)
3
Starship Troopers 2 - Hero of the Federation 2004,  R)
4
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
5
Joe Dirt 2001,  PG-13)
6
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
7
Ned 2003,  Unrated)
8
Sniper 2 2002,  R)
9
Sas in Action 2004,  Unrated)
10
Soldier 1998,  R)
11
Universal Soldier - The Return 1999,  R)
12
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
13
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
14
DOA: Dead or Alive 2007,  PG-13)
15
House of the Dead 2: Dead Aim (All Guts No Glory) 2006,  R)
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
17
Saving Private Ryan 1998,  R)
18
We Were Soldiers 2002,  R)
19
Three Kings 1999,  R)
20
The Waterboy 1998,  PG-13)
21
Little Nicky 2000,  PG-13)
22
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
23
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
24
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
25
Armageddon 1998,  PG-13)
Armageddon
love the movie
26
Universal Soldier 1992,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments