Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. sassabelle
  2. Sassabelle

Ones that i love but others are sure to hate...

  sassabelle's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
4
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
6
Love Actually 2003,  R)
7
Pretty Woman 1990,  R)
8
American Pie 1999,  R)
9
Shrek 2 2004,  PG)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
11
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
12
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
13
Hitch 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments