My Favorite Movies
Naruto
| Saskai's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 2 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 3 |
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! 2002, Unrated) |
|
| 4 |
Gekijô ban naruto: Shippûden (Naruto Shippuden: The Movie) 2007, Unrated) |
|
| 5 |
Gekijô ban Naruto: Shippûden - Kizuna (Gekijô ban Naruto: Shippûden 08) 2008, Unrated) |
|
| 6 |
Naruto: The Lost Story 2007, Unrated) |
|
| 7 |
Naruto the Movie 3 2006, Unrated) |
|
| 8 |
Bleach: Memories of Nobody 2006, Unrated) |
|
| 9 |
Bleach (TV SHOW) 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Bleach: Fade to Black, I Call Your Name (Gekijô ban Burîchi: Feido tô burakku - Kimi no na o yobu) 2008, Unrated) |
|
| 11 |
Bleach: The DiamondDust Rebellion (Bleach: The Movie 2) (Gekijô ban Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mô hitotsu no hyôrinmaru) 2007, Unrated) |











