SashMarie's Rating
My Rating
1
Pure genius... such a classic!
2
omg... Jennifer Garner is soo sexy grr :P lol
3
Amazing!... I loved it
Rachel McAdams is Awesome!
4
loved it, loved it!
5
omg... LOVE it!!
6
sad....
7
Musicals are awesome!!!...
especially this one :P
8
Anything with a volcano.....
is frriggen awesome!!
9
haha.. funny
10
lol... hilarious.
Rob plays an awesome girl!
11
12
People should really watch this movie!
It's awesome!.... great singer
13
what can I say?... it's effin awesome!
Bianca Kajlich is damn sexy grrr.. lol :P
14
stupefying lol... it's so twisted.. u gotta love it!
15
16
I can watch this movie over and over again... it's just that good :P
lol
17
18
Enough
2002, PG-13)
you go girl!!!
19
20
21
awesome plot twist!
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
Carrie
2002, Unrated)
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
i loved it!!
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
awsome...lol
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
Gia
1998, R)
89
so sexy !
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
lol... although it was meant to be a scary movie.. i think, i found myself laughing through the whole thing HAHA... there was really no plot line, it was mostly about this dude's hands getting out of his control and killing people. It was a little weird. :P
105
106
107
108
109
110
111
112
Pi
1998, R)
brilliant!
113
114
115
116
all I have to say is AWESOME!!
117
OMG lol... who wouldn't love to go an adventure like that when we were little tykes?.. this movie is awesome!
118
119
nothing at all like the book!
120
121
excellent plot, i recommend that every person should one time or another get a chance to watch this movie!
122
Every kids dream!
123
Powder
1995, PG-13)
awesome....
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
yay to the little people!
145
this movie is soo cute!
146
147
HAHA it's a piss ur pants kind of movie. How can one family be sooo stupid?!
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
RV
2006, PG)
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
a little weird lol but ok.
172
173
174
175
176
177
178
awesome movie!
179
180
181
Crash
1996, NC-17)
182
183
184
185
186
187
188
interresting
189
better than the second one
190
191
just keep swimming...
192
193
194
OMG, i LOVE it!
195
196
hilarious
197
soo cute!...
198
199
200
Saw
2004, R)
201
202
funny, funny, funny
203
204
205
loved it!
206
hehe
207
too funny
208
209
best one of all three! love the action... it's so twisted... I LOVE it
210
211
hot!!
212
hilarious !!
213
214
215
216
217
218
old school
219
220
Click
2006, PG-13)
221
classic
222
hahaha
223
224
AWESOME!!! I loved it
225
AWESOME!!
226
227
228
229
230
231
232
233
weird, but awesome
234
235
236
237
Loved it!
238
It was hilarious!
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
great!
251
hahaha..... snot!
252
interresting
253
Hitch
2005, PG-13)
kool
254
weird....
255
256
257
258
Rent
2005, PG-13)
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
Signs
2002, PG-13)
304
305