My Favorite Movies


  sashacn12's Rating My Rating
1
X-Men 2000,  PG-13)
2
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
3
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
4
Forrest Gump 1994,  PG-13)
5
Saving Private Ryan 1998,  R)
6
Erin Brockovich 2000,  R)
7
The Notebook 2004,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
11
Peter Pan 2003,  PG)
12
8 Mile 2002,  R)
13
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
14
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
15
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
16
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
17
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
18
The Terminal 2004,  PG-13)
19
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
20
50 First Dates 2004,  PG-13)
21
Just My Luck 2006,  PG-13)
22
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
23
Ice Princess 2005,  G)
24
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
25
The Princess Diaries 2001,  G)
26
Queen of the Damned 2002,  R)
27
Underworld 2003,  R)
28
What Lies Beneath 2000,  PG-13)
29
Shooter 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments