Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sarita71's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
2
The Matrix 1999,  R)
3
Shrek 2001,  PG)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
5
A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper 2007,  PG)
6
Barbie and the Magic of Pegasus 3-D 2005,  Unrated)
7
17 Again 2009,  PG-13)
17 Again
I LOVE YOU
8
Hannah Montana: One in a Million 2007,  Unrated)
Hannah Montana: One in a Million
LOVE
9
Terminator Salvation 2009,  PG-13)
Terminator Salvation
GOOD MOVIE
10
The Princess Diaries 2001,  G)
11
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year
I LOVE YOU
12
Mindhunters 2005,  R)
13
Picture This! 2008,  Unrated)
14
Twilight 2008,  PG-13)
15
Just My Luck 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments