My Favorite Movies


  sarinhadance's Rating My Rating
1
Fools Rush In 1997,  PG-13)
2
The Last Emperor 1987,  PG-13)
3
Boys and Girls 2000,  PG-13)
4
At First Sight 1999,  PG-13)
5
Walk the Line 2005,  PG-13)
6
Secret Admirer 1985,  R)
7
The Goonies 1985,  PG)
8
Anna and the King 1999,  PG-13)
9
Zoolander 2001,  PG-13)
10
Milk Money 1994,  PG-13)
11
Center Stage 2000,  PG-13)
12
Honey 2003,  PG-13)
13
Take the Lead 2006,  PG-13)
14
Queen of the Damned 2002,  R)
15
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
16
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
17
Bedazzled 2000,  PG-13)
18
Who Framed Roger Rabbit 1988,  PG)
19
The Mask 1994,  PG-13)
20
Just Married 2003,  PG-13)
21
Remember the Titans 2000,  PG)
22
Daredevil 2003,  PG-13)
23
Just My Luck 2006,  PG-13)
24
Ice Age 2002,  PG)
25
Freaky Friday 2003,  PG)
26
Finding Neverland 2004,  PG)
27
Bless the Child 2000,  R)
28
Much Ado About Nothing 1993,  PG-13)
29
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
30
Madagascar 2005,  PG)
31
Happy Feet 2006,  PG)
32
Someone Like You 2001,  PG-13)
33
Two Weeks Notice 2002,  PG-13)
34
Mrs. Doubtfire 1993,  PG-13)
35
Bad Boys 1995,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments