My Favorite Movies
| sarawazere2k8's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw 2004, R) |
|
| 2 |
Saw II 2005, R) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Child's Play 1988, R) |
|
| 5 |
Child's Play 2 1990, R) |
|
| 6 |
Child's Play 3 1991, R) |
|
| 7 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 8 |
Halloween 1978, R) |
|
| 9 |
Halloween H2O 1998, R) |
|
| 10 |
Halloween III - Season of the Witch 1982, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 12 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 13 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 16 |
Grease 1978, PG) |
|
| 17 |
American Pie 1999, R) |
|
| 18 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 19 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |



















