My Favorite Movies
The Chronicles of Narnia
| saramclindsay's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 2 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Saw II 2005, R) |
|
| 8 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
American Pie 1999, R) |












