My Favorite Movies


  saraluvs's Rating My Rating
1
Without A Paddle 2004,  PG-13)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
This is the best movie ever!! SO GOOD! Omg ahhh this is sooo freeking cute.
3
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
FUNNY MOVIE
4
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
BEST MOVIE IVE SEEN EVERRRRRR
5
Epic Movie 2007,  PG-13)
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
SWEETEST MOST CUTEST MOVIE
7
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
VERY good movie
8
Evan Almighty 2007,  PG)
9
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
sweetest movie, i love it
10
Walk the Line 2005,  PG-13)
11
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
johnny depp rocks
12
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
This was a pretty decent movie. good.
13
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
funny
14
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
I saw this in theaters it was good
15
The Hot Chick 2002,  PG-13)
16
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
Excitting movie!
17
Stick It 2006,  PG)
18
Zoolander 2001,  PG-13)
Zoolander
Brea my sis is in love with this

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments