Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  saraiv08's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
This is so nice..
2
Gladiator 2000,  R)
3
The Lake House 2006,  PG)
4
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
5
Happy Feet 2006,  PG)
6
Remember the Titans 2000,  PG)
7
The Green Mile 1999,  R)
The Green Mile
very good movie. i really enjoyed it.
8
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
9
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
10
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
LOL!
11
Love and Basketball 2000,  PG-13)
Love and Basketball
Loved It!!
12
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
this movie was ok...
13
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
this was lol funny. it was so hilarious.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments