My Favorite Movies
| sarahwindass's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Donnie Brasco 1997, R) |
|
| 3 |
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit 2005, G) |
|
| 4 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |
|
| 6 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 8 |
Blow 2001, R) |
|
| 9 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 10 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 11 |
Benny & Joon 1993, PG) |
|
| 12 |
Nick of Time 1995, R) |
|
| 13 |
101 Dalmatians 1961, G) |













