My Favorite Movies
The films i like!!
I love chick flicks, Comedies and romantic films!!
| sarahrose1109's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 5 |
In Her Shoes 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 13 |
Agent Cody Banks 2003, PG) |
|
| 14 |
Agent Cody Banks 2 - Destination London 2004, PG) |
|
| 15 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 16 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
















