My Favorite Movies
| sarahkittens's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Stepmom 1998, PG-13) |
|
| 4 |
Crazy/ Beautiful 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Adventures in Babysitting 1987, PG-13) |
|
| 6 |
Chitty Chitty Bang Bang 1968, G) |
|
| 7 |
The Family Stone 2005, PG-13) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 10 |
Three Men and a Little Lady 1990, PG) |
|
| 11 |
Free Willy 1993, PG) |
|
| 12 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 13 |
What Happens in Vegas 2008, PG-13) |













