My Favorite Movies
| Sarahb2442's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 5 |
This Is Spinal Tap 1984, R) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Reefer Madness - The Movie Musical 2004, R) |
|
| 8 |
American History X 1998, R) |
|
| 9 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 10 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 11 |
300 2007, R) |
|
| 12 |
Schindler's List 1993, R) |
|
| 13 |
One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975, R) |
|
| 14 |
Reservoir Dogs 1992, R) |
|
| 15 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 16 |
Click 2006, PG-13) |
















