My Favorite Movies
| sarah13156's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Aap Ki Khatir 2006, Unrated) |
|
| 2 |
Dhoom 2004, Unrated) |
|
| 3 |
Main Hoon Na 2004, G) |
|
| 4 |
Kuch Na Kaho 2003, G) |
|
| 5 |
Mujhse Dosti Karoge 2002, Unrated) |
|
| 6 |
Shaadi Karke Phas Gaya Yaar 2006, Unrated) |
|
| 7 |
Shaadi Se Pehle 2006, Unrated) |
|
| 8 |
Bluff Master 2005, Unrated) |
|
| 9 |
Fanaa 2006, Unrated) |
|
| 10 |
Chalte Chalte 2003, Unrated) |
|
| 11 |
Kabhi Khushi Kabhie Gham 2001, PG) |
|
| 12 |
Devdas 2002, PG) |
|
| 13 |
Dil Ne Jise Aapna Kaha 2004, Unrated) |
|
| 14 |
Dil Se 1998, G) |













