My Favorite Movies
| saraelsasam33's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 2 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 3 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Brown Sugar 2002, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 12 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Cradle 2 the Grave 2003, R) |
|
| 15 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 16 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 17 |
Blue Streak 1999, PG-13) |
|
| 18 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 19 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 20 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |




















