My Favorite Movies


  Sara1415's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
LOve it my fav. Scary movie
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Own it Love it !!
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
I love it !!
4
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
love it
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Awsome !!
6
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
Its awsome!
7
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
So funny!! Love it ! Own it
8
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
So Funny
9
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
Love it !!
10
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
own it Love it !!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments