Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  saqqi's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Thirteen 2002,  R)
Thirteen
aaaaah i love tht movie u must seee tht ok
3
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
4
I Like to Play Games 1995,  R)
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
thts very nice i want to see again n again
6
Finally Sayin' What I Really Mean... 2006,  Unrated)
7
Mean Machine 2001,  R)
8
Mean Creek 2003,  R)
9
The Mean Season 1985,  R)
10
Mean Streets 1973,  R)
11
Lisa Lampanelli - The Queen of Mean 2002,  Unrated)
12
Mean Guns 1997,  R)
13
Mean Mother 1974,  R)
14
Material Girls 2006,  PG)
15
5ive Girls 2006,  Unrated)
16
Kamikaze Girls 2004,  Unrated)
17
The Land Girls 1997,  R)
18
Just One of the Girls (Anything for Love) 1993,  R)
19
Dortoir des Grandes (Inside a Girls' Dormitory) 1953,  Unrated)
20
Fat Girls 2006,  R)
21
Girls Demand Excitement 1931,  Unrated)
22
The Boys & Girls Guide to Getting Down 2007,  R)
23
Girls Will Be Girls 2002,  R)
24
Reform School Girls 1986,  R)
25
The Harvey Girls 1946,  Unrated)
26
Kiss The Girls 1997,  R)
27
Boys and Girls 2000,  PG-13)
28
Girls! Girls! Girls! 1962,  PG)
29
The Powerpuff Girls - The Movie 2002,  PG)
30
Les Girls 1957,  Unrated)
31
All the Real Girls 2003,  R)
32
Career Girls 1996,  R)
33
Calendar Girls 2003,  PG-13)
34
Uptown Girls 2003,  PG-13)
35
The Incredibly True Adventures of Two Girls in Love 1995,  R)
36
All Kindsa Girls 2003,  Unrated)
37
Mohawk Girls 2005,  Unrated)
38
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
39
Big Girls Don't Cry... They Get Even 1992,  PG)
40
Girls Just Want to Have Fun 1985,  PG)
41
4 Little Girls 1997,  Unrated)
42
Beautiful Girls 1996,  R)
43
Bad Girls 1994,  R)
44
Satan's School for Girls 2000,  Unrated)
45
Dutch Girls 1985,  R)
46
Panny z Wilka (Young Girls of Wilko) (The Maids of Wilko) 1979,  Unrated)
47
Buffalo Girls 1995,  Unrated)
48
Confessions of Sorority Girls 1993,  R)
49
Girls Can't Swim 2002,  Unrated)
50
100 Girls 2000,  R)
51
Sorority Girls' Revenge 2001,  R)
52
The Amati Girls 2000,  PG)
53
Two Girls and a Guy 1998,  R)
54
Different For Girls 1996,  R)
55
Man of the House 2005,  PG-13)
Man of the House
awwww its reli very nice movie i see it again n again lol
56
The Break-Up 2006,  PG-13)
The Break-Up
i wanaa ee it it luks reli nice
57
Bring It On Again 2004,  PG-13)
Bring It On Again
aaah my favorite i love it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments