Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  santanawartin's Rating My Rating
1
Rush Hour 1998,  PG-13)
Rush Hour
loved it
2
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
Rush Hour 2
loved it
3
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
4
Ice Age 2002,  PG)
Ice Age
loved it
5
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
6
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009,  PG)
7
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
lovely meanie film
8
The Parent Trap 1998,  PG)
The Parent Trap
loved it so much sooooooooooo cool
9
Freaky Friday 2003,  PG)
Freaky Friday
l;oved it soooooo much
10
Raise Your Voice 2004,  PG)
11
Panic Room 2002,  R)
12
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
love that movie so sad and romantic
13
Ella Enchanted 2004,  PG)
14
Enchanted 2007,  PG)
15
Material Girls 2006,  PG)
16
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
17
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
really funy film
18
Bulletproof Monk 2003,  PG-13)
19
Antz 1998,  PG)
20
Toy Story 1995,  G)
21
Toy Story 2 1999,  G)
Toy Story 2
loved it
22
Toy Story 3 2010,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments