My Favorite Movies


  SandyCh's Rating My Rating
1
Unfaithful 2002,  R)
2
She's the Man 2006,  PG-13)
3
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
4
Possession 2002,  R)
5
I Don't Want to Sleep Alone (Hei yan quan) 2006,  Unrated)
6
Home Alone 4 2002,  Unrated)
7
The Passion of the Christ 2004,  R)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
11
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
13
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
14
Mickey 2003,  PG)
15
Saving Sandy Island 2006,  Unrated)
16
Shrek the Third 2007,  PG)
17
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments