My Favorite Movies
| sandrilene23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
What About Bob? 1991, PG) |
|
| 2 |
Plan 9 from Outer Space 1956, Unrated) |
|
| 3 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 4 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 5 |
The Emperor's New Groove 2000, G) |
|
| 6 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 7 |
Clue 1985, PG) |
|
| 8 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 9 |
UHF 1989, PG-13) |
|
| 10 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 11 |
Shadow of the Vampire 2000, R) |
|
| 12 |
Ratatouille 2007, G) |












