Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sandrajenb's Rating My Rating
1
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
Hitch 2005,  PG-13)
6
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
8
Wedding Crashers 2005,  R)
9
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
10
Shrek 2 2004,  PG)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
13
Finding Nemo 2003,  G)
14
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
15
High School Musical 2006,  G)
16
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
17
The Longest Yard 2005,  PG-13)
18
White Chicks 2004,  PG-13)
19
50 First Dates 2004,  PG-13)
20
The Matrix 1999,  R)
21
Shrek 2001,  PG)
22
Pretty Woman 1990,  R)
23
She's the Man 2006,  PG-13)
24
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
25
American Pie 1999,  R)
26
Gladiator 2000,  R)
27
Click 2006,  PG-13)
28
School of Rock 2003,  PG-13)
29
Happy Feet 2006,  PG)
30
Night at the Museum 2006,  PG)
Night at the Museum
that movie was helarious. the whole movie was funny. any problems someone is having should wtch that movie to relax themselves

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments