My Favorite Movies


  Sandrahi5's Rating My Rating
1
Little Man 2006,  PG-13)
2
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
3
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
4
The Shaggy Dog 2006,  PG)
5
Snakes on a Plane 2006,  R)
6
Shrek 2 2004,  PG)
7
Shrek 2001,  PG)
8
Shrek the Third 2007,  PG)
9
Ice Age 2002,  PG)
10
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
11
American Pie 1999,  R)
12
American Pie 2 2001,  R)
13
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
14
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
15
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
16
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005,  PG-13)
17
Stuart Little 1999,  PG)
18
Stuart Little 2 2002,  PG)
19
Stuart Little 3 - Call of the Wild 2005,  G)
20
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
21
Step Up 2006,  PG-13)
22
Anastasia 1997,  G)
23
Cinderella 1950,  G)
24
Scooby Doo in Where's My Mummy 2005,  Unrated)
25
The Princess Diaries 2001,  G)
26
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
27
A Little Princess 1995,  G)
28
The Swan Princess 1994,  G)
29
Sister Act 1992,  PG)
30
Sister Act 2: Back in the Habit 1993,  PG)
31
Home Alone 1990,  PG)
32
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
33
Home Alone 3 1997,  PG)
34
Home Alone 4 2002,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments