My Favorite Movies
| sandlot2fan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Sandlot 2 2005, PG) |
|
| 2 |
Selena 1997, PG) |
|
| 3 |
The Sandlot 1993, PG) |
|
| 4 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 5 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Where the Heart Is 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 8 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 14 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 15 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
|
| 16 |
Fast Times At Ridgemont High 1982, R) |
|
| 17 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 18 |
Steel Magnolias 1989, PG) |
|
| 19 |
Terms of Endearment 1983, PG) |



















