My Favorite Movies
| sandgie124's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Alice in Wonderland 1951, G) |
|
| 2 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 3 |
Grumpy Old Men 1993, PG-13) |
|
| 4 |
Breakfast at Tiffany's 1961, PG) |
|
| 5 |
The Saint 1997, PG-13) |
|
| 6 |
Girl With a Pearl Earring 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Angel Eyes 2001, R) |
|
| 8 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 9 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Reality Bites 1994, PG-13) |










