My Favorite Movies
| sandeeromero's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 4 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 5 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Star Trek III - The Search for Spock 1984, PG) |
|
| 8 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 12 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 13 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 14 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 17 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 18 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 20 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 21 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 22 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 23 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 24 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 25 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 26 |
Saw II 2005, R) |
|
| 27 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 28 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 29 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 30 |
American Pie 1999, R) |
|
| 31 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 32 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 33 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 34 |
School of Rock 2003, PG-13) |


































