My Favorite Movies
| sanctifed01's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Because I Said So 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 4 |
Yours, Mine & Ours 2005, PG) |
|
| 5 |
Because of Winn-Dixie 2005, PG) |
|
| 6 |
One Night With the King 2006, PG) |
|
| 7 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 8 |
The Nativity Story 2006, PG) |
|
| 9 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 10 |
50 First Dates 2004, PG-13) |










