My Favorite Movies
| samuraitan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Timeline 2003, PG-13) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 4 |
Underworld 2003, R) |
|
| 5 |
The Golden Compass 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pathfinder 2007, R) |
|
| 7 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |
|
| 8 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Madagascar 2005, PG) |











