My Favorite Movies


  sammybrace's Rating My Rating
1
The X-Files: I Want to Believe (The X Files 2) 2008,  PG-13)
2
The X-Files - Fight the Future 1998,  PG-13)
3
Top Gun 1986,  PG)
4
Fun With Dick and Jane 2005,  PG-13)
5
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
This film totally rocks
6
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
O totally love this film mostly because it has Catherine Bell in it
7
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
I LOVE this film
8
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
Great film really enjoyed it
9
Forrest Gump 1994,  PG-13)
10
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
11
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
I love this film
12
Braveheart 1995,  R)
13
Grease 1978,  PG)
14
Mean Girls 2004,  PG-13)
15
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
Great film really cool
16
Zoolander 2001,  PG-13)
17
Remember the Titans 2000,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments