My Favorite Movies
| sammrages's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Death of Batman 1993, PG) |
|
| 2 |
The Amazing Adventures of Little Batman 2007, Unrated) |
|
| 3 |
Batman Beyond - The Movie 1999, Unrated) |
|
| 4 |
Batman: The Movie 1966, PG) |
|
| 5 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Batman Returns 1992, PG-13) |
|
| 7 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 8 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Sunshine Superman: The Journey of Donovan 2008, Unrated) |
|
| 10 |
Superman IV: The Quest for Peace 1987, PG) |
|
| 11 |
Superman: Brainiac Attacks 2006, Unrated) |
|
| 12 |
Superman: The Last Son of Krypton 1996, PG) |
|
| 13 |
Abar: The First Black Superman 1977, R) |
|
| 14 |
Heroes 2008, R) |
|
| 15 |
Gargoyles: The Heroes Awaken 1994, Unrated) |
|
| 16 |
Heroes , PG) |
















sammrages posted 3 years ago
do watch
sammrages posted 3 years ago
i just wish there were heros.....