Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sammilby23's Rating My Rating
1
Close to You 2006,  Unrated)
Close to You
IT WAS ME , BEA ALONZO ,AND JOHN LLOYD CRUZ.
2
You are the One 2006,  Unrated)
You are the One
hey guys this is my movie!!!!
3
You Got Me 2007,  Unrated)
You Got Me
ITS A LOVE TRIANGLE THOUGH BTW ME,TONI GONZAGA,AND ZANJOE MARUDO.
4
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
5
Saw II 2005,  R)
Saw II
the picture creep me out man i wanna watch this again! pretty scary.
6
Saw III 2006,  R)
7
Saw IV 2007,  R)
8
The Grudge 2004,  PG-13)
The Grudge
man....this is scary!
9
The Grudge 2 2006,  PG-13)
The Grudge 2
same this one its cool!!!!
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
oh man this movie is awsome
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
orlando bloom rocks
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
my teacher said orlando bloom cute
13
Resident Evil 2002,  R)
14
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
15
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
16
Rush Hour 1998,  PG-13)
Rush Hour
jackie chan was awsome and chris tucker was funny
17
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
Rush Hour 2
its a kewl movie =D
18
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
Rush Hour 3
the paris his so sweet i wanna go there
19
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
its wass cool
20
Scary Movie 2 2001,  R)
21
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
22
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
i wanna see it again
23
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
this movie is freaking funny!!!
24
The Longest Yard 2005,  PG-13)
25
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
that was a cool drifting he made
26
Mr. Brooks 2007,  R)
Mr. Brooks
his a rich man but a killer
27
Hostage 2005,  R)
Hostage
the killer is pretty scarry everybody runnnnnnnnnnnnnnnnnn...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments