Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sammigreer1's Rating My Rating
1
Saw III 2006,  R)
2
Saw II 2005,  R)
3
Saw 2004,  R)
4
Saw IV 2007,  R)
5
Gone With the Wind 1939,  G)
6
The Wizard of Oz 1939,  G)
7
Arsenic and Old Lace 1944,  Unrated)
8
The Ring 2002,  PG-13)
9
The Ring Two 2005,  PG-13)
10
Freddy vs. Jason 2003,  R)
11
Halloween 1978,  R)
12
Halloween - Resurrection 2002,  R)
13
Halloween H2O 1998,  R)
14
Halloween II 1981,  R)
15
Halloween 2007,  R)
16
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
17
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
18
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
19
Halloween III - Season of the Witch 1982,  R)
20
The Grudge 2 2006,  PG-13)
21
The Grudge 2004,  PG-13)
22
War of the Worlds 2005,  PG-13)
23
The War of the Worlds 1953,  G)
24
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
25
Stella 1989,  PG-13)
26
Beaches 1988,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments