My Favorite Movies
| sammienelson's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Role Models 2008, R) |
|
| 2 |
Shooter 2007, R) |
|
| 3 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Pineapple Express 2008, R) |
|
| 5 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 6 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Superbad 2007, R) |
|
| 11 |
Peter Pan 1953, G) |











